O nas

Sklep Blubom zajmuje się sprzedażą polskich
szklanych ozdób choinkowych firmy Szklana Gwiazda

Szklana Gwiazda jest zrodzoną z pasji firmą rodzinną, założoną przez Daniela Dębińskiego, która na swoją markę pracuje od 2001 r. Ozdoby trafiają nie tylko na rynek polski czy krajów europejskich. Firma dystrybuuje również swoje produkty do Stanów Zjednoczonych, rozszerzając swoją działalność na pozostałe kontynenty. Zdobywając przy tym uznanie klientów i podbijając ich serca polskimi szklanymi dekoracjami, już na całym świecie.

 • technology.jpg

  Technologia

  Wszystkie szklane ozdoby odznaczają się najwyższą jakością, które wykonywane są w 100% ręcznie przy użyciu najlepszych materiałów. Każda stworzona ozdoba jest dziełem sztuki.

  Zanim produkty trafią do Państwa domowej kolekcji, przechodzą przez dłonie wielu osób. Cały proces odbywa się w fabryce Szklanej Gwiazdy, od momentu wyrzeźbienia do czasu zapakowania gotowego wzoru.

 • Nasi_specjalisci-1.jpg

  Nasi specjaliści

  Pracownicy firmy Szklana Gwiazda to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem -  techniki dmuchania i dekorowania zostały doprowadzone do perfekcji. Projektanci, rzeźbiarze, dmuchacze i dekoratorzy są artystami w swojej dziedzinie, którzy nie boją się podejmować trudnych projektów i wykonują najbardziej skomplikowane wzory.

  Wszystkie wzory zamieszczone w sklepie Blubom powstały z pomysłów zrodzonych z wyobraźni właścicieli firmy Szklana Gwiazda. 

 • images_for_galery_10.jpg

  Pokazy dla szkół

  O tym jak wygląda proces powstawania naszych produktów mogą przekonać się min. uczniowie szkół, którzy uczestniczą w otwartych pokazach powstawania ozdób prowadzonych przez nasz wykwalifikoany personel.

 • DSC01477.JPG

  Pakowanie

  Ponieważ w naszym sklepie mamy świadomość jak delikatne są wyroby ze szkła, zależy nam aby dotarły one do Was w idealnym stanie. Czyli dokładnie w takim, w jakim zakończył pracę nad nimi artysta. Dlatego też szczególną wagę przykładamy do ich pakowania. 

 • Ozdoby choinkowe dla każdego

  Produkty nie ograniczają się wyłącznie do tematyki świątecznej. W zamiarze producenta jest przekazanie miłości do szklanych ozdób i odejście od klasycznego rozumowania pojęcia bombki choinkowej. Oczywiście w kolekcji znajdziecie Państwo ozdoby tradycyjne, mikołaje i bałwanki oraz ozdoby o tematyce chrześcijańskiej. Nie mniej jednak w asortymencie znajdują się także odrobinę mniej świąteczne ozdoby. Zwierzątka, zabawki, baletnice, piłkarze i wiele innych. Zważywszy na różnorodność produktów, kolekcja przyciąga szeroką gamę klientów o rozmaitych upodobaniach.

  Z dnia na dzień kolekcja się powiększa, a pomysłów na wzory nie brakuje. Dlatego z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie .

  Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a ozdoby firmy Szklana Gwiazda zagoszczą w Państwa domach już na zawsze.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone
Facebook